Texas Holdem

Bedava teksas holdem poker için en iyi siteyi bulmak için uzun süredir interneti araştırıyorsanız şimdi sonuna gelmiş bulunmaktasınız. CasinoBedava.com sitemizde en iyi deneyimleri yaşayabilir en doğru stratejileri, doğru zamanlarda uygulayarak oyununuzda ilerlemeler kaydedebilirsiniz. İsterseniz oyunun biraz daha detaylarına bakarak kuralları öğrenelim ve yakinen tanıyalım.

Her poker oyunun başlıca kuralı en iyi eli ortaya koymaktır. Eğer siz elinizde en yüksek değer olan royal flush tutuyorsanız oyunun da galibisiniz demektir. Tabi ki buna gelene kadar öncelikle tüm düzeneklerin yerli yerinde olması gerekir. En az iki kişinin olması gereken ve 10 kişiye kadar çıkabilen bir oyundur. Herkesin eline iki kağıt dağıtılır ve oyuna giriş parası olarak belirlenen miktarlar pota atılır. Kartlar herkese dağıtıldıktan sonra sırasıyla herkes elindeki kartlara göre pas diyebilir, kabul ederek masaya minimum miktarı basabilir veya elinin iyi olduğunu düşünerek belli miktarda daha fazlasını koyabilir. Saat yönünde devam eden oyunda ilk tur geçtikten sonra yere 3 adet yeni kart açılır ve tekrar bir tur dönülür ve aynı şekilde sırası gelen herkes pas, kabul veya arttır der. Tabi ki sizden önceki kişi eğer yere koyduğu miktarı arttırıp örneğin 3 birim yaptıysa siz de onu ya kabul edip 3 birim koyarsınız, ya pas geçip oyundan çekilirsiniz, ya da arttırabilirsiniz. Bunların hepsi oyun içindeki stratejilerinizde oluşur. Bu el de geçildikten sonra tavladizimi.com üzerinden oynadığınız oyununuzda diğer tur gelir ve yere bir kart daha açılır ve aynı süreç tekrar işler. Artık son turdur ve yine bir kart daha açılır ve herkes elindeki 2 karta göre oyununu belirler ve sonuçta ne yapacağına karar verir.

Teksas poker oyna ve bu stratejilerle dolu anların bir saniyesini bile kaçırmayın. Oyunun sonuna geldiğinizde yerde 5 kart olur ve onlarla birlikte elinizdeki 2 karta göre bir oyun yaparsınız. En başta da söylediğimiz gibi eğer royal flush denilen aynı renkten en büyük 5 kartı yani as,papaz,kız,vale,10’luyu birleştirirseniz en iyi oyunu yapmış olursunuz. Tabi ki bu her zaman mümkün olan bir şey değildir ve ondan dolayı daha küçük oyunlarla kazanmayı bilmek gerekir. Aynı rengin ardışığını da yaparak pekala kazanabilirsiniz. Buna da flush adı verilir. Ayrıca bir alt kademedeki flush ise minör flush denilen bir as ve 4 diğer ardışık ile yapılan aynı renk oyunudur. Örneğin elinizde bir maça ası ve 9,8,7,6 olabilir. Bu da size bir oyun yapmaktadır ve belki herkesten daha iyi bir elle potun hepsini alacaksınız.

Texas holdem poker oyna bunların ve daha fazlasının heyecanını özel grafiklerle süslü sitemizin elit masalarında çıkar. Ücretsiz olarak oynayabildiğiniz bu oyunda illa en iyi kartlara sahip olmanız da gerekmiyor. Blöf yapabilir ve elinizde sıradan kartlar olmasına rağmen bir kare varmış gibi yani 4 adet aynı cins kartın sahibiymiş gibi davranabilir ve sıra geldiğinde arttırabilirsiniz.