casino bonusu ile gerçek para ile oyna

Bizim kültürümüzde “zalim beye karşı tek başına mücadele eden kara kuru oğlanlar” temalı masallar yaygınsa da, yabancılar iş çocuk masallarına geldi mi kelimenin tam anlamıyla “uçuyor”. Yok kocaman bir hortum gelmiş de, Dorothy isminde bir kızcağızı kapıp Oz ülkesine götürmüş de, korkak aslan ve beyinsiz teneke adamla beraber… Anlatırken bile içimiz şişti. Halbuki “Bizans prensesi titreyerek ‘Al beni. Önce al sonra Müslüman yap’ dedi. Kara Murat, şehvetle kavradığı bıngıl prensesi..” hikayesi ne kadar güzel, hiç kafa karıştırmıyor.

Tabii Oz Ülkesi masalının da kendine göre güzellikleri var, reddetmiyoruz. Zaten Batı’nın sadece teknolojisini almamız gerekiyor biliyorsunuz. Bu nedenle biz diyoruz ki Teneke Adam’ı alıp “Türk Robotu SLX” adıyla pazarlayalım, Dorothy de tövbe edip hak dinine dönsün, Oz ülkesini de Aşağı Ayrancı taraflarına taşıdık mıydı, bitti gitti. Yok ben o kadar uğraşamam diyenler içinse, Rival firması “World of Oz” oyununu üretmiş, onu tavsiye ediyoruz. Klasik bir slot oyunu bu ve tema olarak Oz Dünyasındaki karakterleri kullanıyor. Korkuluk, Teneke Adam, Korkak Aslan, Batı’nın Kötü Kalpli Cadısı, kimi arasanız var. Dorothy’nin efsanevi yolculuğuna çıkarak Kansas’a geri dönmeye, bir yandan da kötü kalpli cadı ile mücadele etmeye çalışıyorsunuz. Uçarak saldıran kanatlı maymunlardan söz etmiş miydik? Merak etmeyin, onlar da var. Oyunda kazandıkça, Kansas’a, pardon Aşağı Ayrancı’ya daha çok yaklaşıyor ve en sonunda –umuyoruz ki- evinize dönüyorsunuz.

world-of-oz-rival-slot-oyunu

Tuhaf bir şekilde rahatlatıcı bir ara yüzü var oyunun, renkler çok uyumlu seçilmiş, baktıkça içiniz ferahlıyor. Kötü kalpli cadının bir slot oyunu klasiği olarak gayet seksi resmedildiğini de ekleyelim, zaten biliyorsunuz ki göğüs çevresi en az bir Diyarbakır karpuzu büyüklüğünde olmayan kadınlar slot oyunlarında yer alamıyor. Wild, scatter, bedava çevirme hakkı gibi bir slot oyunundan bekleyebileceğiniz her şey, World Of Oz’da bulunuyor. Farklı olarak, wild sembollerinin çarpan değerlerini çok ciddi ölçüde arttırdığını ve Emerald Spins gibi şahane bir bonus turu bulunduğunu belirtebiliriz. Ayrıca 50 adet ödeme çizgisi bulunuyor. Yüksek sayıdaki ödeme çizgilerini seviyoruz, zira bildiğiniz gibi kazanma şansınız daha yüksek oluyor. Rival ilginç bir firma, genellikle slot oyunları konusunda geleneksel çizgiden çok ayrılmasa da, niyeti bozduğu zaman etkileyici ve çok orijinal oyunlar üretebiliyor. World Of Oz da bunlardan biri, bu nedenle kaçırmayın diyoruz.

Fikirlerini diğer oyuncularla paylaş
*e-posta adresiniz yayınlamayacaktır..

World of Oz Rival’ın Yeni Oyunu

Slotu puanla:
Tam ekran slot Bu slotu favorilere ekle Gerçek Parayla Oyna