casino bonusu ile gerçek para ile oyna

Yılbaşı yaklaştıkça, tema olarak bu özel günü kullanan oyun sayıları da artıyor. NetEnt ise, diğer firmalardan farklı olarak yeni video slot oyunları tasarlamıyor, eskilerini yılbaşına uyarlıyor! Genellikle bu tarz uyarlamalar başarısız olur ve orijinal oyunun kalitesini yansıtmaz, ancak bu kez daha farklı olacağa benziyor. Flowers, uzun zamandan bu yana piyasada olan bir oyun, nitekim tavladizimi.com üzerinde de oynanabiliyor. “Christmas Edition” sürümü, orijinal oyunun bazı özelliklerini aynen koruyor, bazılarını da daha ilgi çekici hale getiriyor.

flowers-christmas-edition-netent-slot-oyunu

Her şeyden önce, elbette tema değişmiş: İlk oyun bol güneşli bir tarlada geçerken, bu sefer ortalığı karlar kaplamış gibi duruyor. Eh, yılbaşı denince karın da yağması gerekiyor! Yeni sürümdeki semboller, eski sürüm ile tamamen aynı. Nitekim ödeme değerleri de değişmişe benzemiyor. Klasik video slot klasmanına giren bir oyun Flowers: Christmas Edition. Yani ayrıntılı kurallar içermiyor, çok fazla ek özellik barındırmıyor ve hızlı bir şekilde oynanıp, aynı hızda kazandırabiliyor. Semboller aynı kaldığı için, grafik konusunda bir karşılaştırma yapmak yersiz. İlk oyun göze hoş görünen çizimler içeriyordu, bu durum aynen devam ediyor. Sadece tüm ekran, çeşitli yılbaşı süsleri ile kaplanmış bulunuyor. Doğal olarak müzikler de değişmiş ve yılbaşı temalı ezgilerden oluşur hale gelmiş. Hem görsel hem de işitsel açıdan bir sorun yok yani, oyun halen kaliteli duruyor.

Özellik açısından bakarsak, yenilikçi bir “double symbols” sistemi kullanılmaya başlanmış. Bu sistem, yan yana çıkan sembollerin birbirlerinden farklı olsalar dahi aynıymış gibi sayılmalarını sağlıyor. Böylelikle, her çevrimde kazanç elde etme olasılığınız çok daha yükseliyor. Double symbols özelliği hem ana oyunda, hem de bedava çevirme hakkı kullanıldığı sırada aktif oluyor. İlk oyunda bulunmayan bu özellik, elde edeceğiniz kazancın daha da artmasına neden oluyor. Aslına bakarsanız her iki oyun arasındaki en temel farklılık da bu, zira geri kalan özellikler hiçbir farklılık göstermiyor. Örneğin, oyun halen 5 çark ve 30 ödeme çizgisi içeriyor.

Ancak farklılık göstermemeleri olumsuz bir durum değil, zira halen zengin olmanızı sağlıyorlar! Wild sembolü ve scatter sembolü aynen yerinde duruyor. Scatter sembolleri, halen 10 adet ücretsiz çevrim hakkı hediye ediyor. Ancak bu kez çarpan değerleri iki yerine, üç kat yükseliyor. Yine, ücretsiz çevrim yaparken wild sembolleri çıktıkları çark üzerinde üst üste birikebiliyor. Bu nedenle, tek bir çevrimde bahsinizin 5.000 katını kazanma olasılığınız bulunuyor. Etkileyici bir kazanç değeri bu; neredeyse yılbaşına Noel Baba ile birlikte girmenizi sağlıyor!

Flowers: Christmas Edition neşeli bir oyun ve oldukça da yüksek kazanç değerleri içeriyor. Ekim ayının sonunda piyasaya çıkacak olan oyun, tavladizimi.com üzerinde de oynanabilir olacak. Yeni yıla zengin bir adam olarak girmeye ne dersiniz?

Fikirlerini diğer oyuncularla paylaş
*e-posta adresiniz yayınlamayacaktır..

NetEnt Firmasının Yeni Slot Oyunu: Flowers Christmas Edition

Slotu puanla:
Tam ekran slot Bu slotu favorilere ekle Gerçek Parayla Oyna