casino bonusu ile gerçek para ile oyna

Aslında “yeni iki oyunu” tabirini kullanmak daha doğru olacak zira Microgaming, bu isim altında iki oyun çıkartmaya hazırlanıyor. İlki Titans of the Sun: Hyperion , diğeri de Titans of the Sun: Theia adını taşıyor. Sembolleri farklı olsa da, kurallar ve ödeme tablosu bakımından her iki oyunun da benzer olacağı düşünülüyor. Merak ettiyseniz de söyleyelim: Hyperion Gaia ve Uranus’un oğlu, Theia ise bir Ay tanrıçası. Diğer bir deyişle, her ikisi de mitıolojik temalı video slot oyunları olacağa benziyor.

titans-of-the-sun-hyperion-microgaming-slot-oyunu
Microgaming 2015 yılına hızlı başlamış bir firma. So Much Candy , Sushi ve >So Much Monsters isimli oyunları ile dikkat çeken Microgaming, Titans of the Sun serisi ile yine kendinden söz ettirecek gibi duruyor. Oyunlar hakkında şu anda elimizde olan tek bilgi, kısa tanıtım videolarından öğrendiklerimizle sınırlı. Bunlara bakarak bir değerlendirme yapacak olursak, her ikisinin de 5 çark ve 15 ödeme çizgisi barındıracağını görüyoruz. Ödeme çizgileri “fixed” özelliğine sahip, yani sayıları sabit ve bahse girerken değiştirilemiyor. Jeton değeri ise, çevrim başına 0.15 olacakmış gibi duruyor.

titans-of-the-sun-theia-microgaming-slot-oyunu

Oyunlarda klasik wild sembolünün yanı sıra, “mystery” adında yeni ve özel bir sembol türü bulunuyor. Her çevrim sırasında bazı sembollerin “mystery” özelliği taşıma ihtimali bulunuyor. Bu özelliğe sahip olanlar, değişerek rastgele belirlenen diğer sembollere dönüşebiliyor. Wild sistemine benziyor ancak sonuçta ortaya çıkan sembol üzerinde kontrolünüz yok: İhtiyacınız olan bir tanesi olabilir de, olmayabilir de… Mystery sembolleri, wild veya scatter haline dönüşemiyor, sadece diğer normal sembolleri taklit edebiliyor. (Ancak bedava çevirme hakkı kullanılırken, wild sembolüne dönüşme ihtimalleri de bulunuyor.) Ücretsiz çevrim hakkı bakımından değerlendirirsek, en az üç scatter sembolünün 15 adet hak vereceğini görüyoruz. Ayrıca hak kullanımı sırasında çarpan değerlerinin iki kat yükseleceğini de biliyoruz, ancak bunun dışında özel bir bonus turu bulunup bulunmadığı, şu an için belirsiz. Ancak Microgaming firmasını tanıyoruz ve bu nedenle de yenilikçi bonus turlarının bizi beklediğini düşünüyoruz.

Titans of the Sun serisinin, bu hafta içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Eh, sabırsızlıkla bekliyoruz. Yeni slot oyunları her zaman için eğlencelidir! Oyun piyasaya çıkar çıkmaz tavladizimi.com üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğinizi hatırlatıyoruz. O zamana kadar Microgaming firmasının diğer oyunlarına bir göz atmak isterseniz… Sitemizde hem bu firmanın, hem de diğer firmaların binlerce slot oyunu sizleri bekliyor.

Fikirlerini diğer oyuncularla paylaş
*e-posta adresiniz yayınlamayacaktır..

Microgaming Firmasının Yeni Oyunu: Titans of the Sun

Slotu puanla:
Tam ekran slot Bu slotu favorilere ekle Gerçek Parayla Oyna