casino bonusu ile gerçek para ile oyna

3D slot tabirini hiç duydunuz mu? Yok, üç boyutlu grafikler içerenleri değil, gerçekten üç boyutlu olanları kast ediyoruz. iSoftBet’in yeni oyunu Neon Reels, bu açıdan bir ilki gerçekleştiriyor. Zira oyundaki tüm çarklar, gerçekten de ekrandan fırlayıp suratınıza yapışacakmış gibi duruyor! Neon Reels’i bir klasmana sokmak zor bir iş, zira sembollerine bakarsanız meyve slot, oynanışına bakarsanız video slot, grafiklerine bakarsanız da 3D slot sayılıyor. Hepsinden biraz içeriyor!

neon-reels-isoftbet-slot-oyunu

Geçtiğimiz ay düzenlenen uluslararası ICE fuarında tanıtılan Neon Reels, iSoftBet’in en yenilikçi oyunlarından biri sayılıyor. Hatta oyun, firmanın gelecekte üreteceği slot oyunları hakkında da ipuçları veriyor. Açıkçası geri kalanlar da böyle olacaksa, sabırsızlanıyoruz! tavladizimi.com üzerinde binlerce oyun bulunuyor, bunların hepsini de oynayıp denedik. Ancak gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki, animasyonları bu kadar gelişmiş ve göz alıcı bir oyunla henüz karşılaşmadık. Burada bahsettiğimiz grafik kalitesi değil, Neon Reels “gerçekçi” grafikler sunmuyor. 80’li yıllardan fırlamış gibi duran bir atmosferi, neon lambaları ile aydınlanan bir arka planı ve son derece basit sembolleri var. Ancak çarkları çevirmeye başladığınızda, işin rengi değişiyor… Öncelikle çarklar zaten alışageldik biçimde durmuyor. Oyunda 5 çark var ve hepsi de ekrandan fırlayacakmış gibi görünüyor. Bu zaten başlı başına etkileyici bir görüntü, ama asıl gösteri kolu çevirdiğinizde başlıyor. Çarklar yere sürtünerek kıvılcımlar çıkartıyor, müthiş bir hızla dönüyor ve durduğunda ise kazanç sağlayan semboller, bulundukları yerden ayrılıp müthiş bir efektle ekranın önünde dans ediyor. Bu esnada kamera da hareket edip size üç boyutlu, panoramik bir görüntü sunuyor. Aslına ne kadar anlatsak boş, denemeniz ve kendi gözünüzle görmeniz gerekiyor. Ancak tekrar edelim: Şu anda dek bunlardan daha etkileyici animasyonlara rastlamadık. Sadece çarkın dönüş animasyonunu izleyebilmek için kolu çevirdik yahu, daha ne diyelim?

Eh, tek yenilik animasyonlar bakımından değil elbette. Neon Reels, “donan çarklar” (frozen reels) özelliği ve etkileyici bir progresif jackpot sistemi de kullanıyor. Oyunun 25 ödeme çizgisi var, jackpot kasasını kazanmak için tek yapmanız gereken “Hot Jackpot” sembollerinden üç tanesini yan yana getirmek. Neon Reels, artık aşina olduğumuz wild sembolü, scatter sembolü ve bedava çevirme hakkı gibi özellikleri de barındırıyor. Oyunun bu ay sonunda piyasaya çıkması bekleniyor. Ne yalan söyleyelim, bu kalitedeki animasyonları ve progresif jackpot sistemini görünce iştahımız kabardı, hevesle bekliyoruz. Neon Reels, pek çok taşı yerinden oynatacağa benziyor.

Fikirlerini diğer oyuncularla paylaş
*e-posta adresiniz yayınlamayacaktır..

iSoftBet’in Yeni Slot Oyunu: Neon Reels

Slotu puanla:
Tam ekran slot Bu slotu favorilere ekle Gerçek Parayla Oyna