En İyi 5 Mısır Temalı Slot Oyunu

Jul 24 Yorumlar(0) 3 min read

Bildiğiniz gibi, her slot oyuncusunun değişmez tutkusu çoktan unutulup gitmiş eski Mısır tanrılarını dürtüklemektir. Artık nasıl bir zevk alıyorsak, piramitlerinde uslu uslu yatıp dinlenen tanrıları uyandırır, “hüşş.. bak bi.. jeton varmış buralarda, nerde?” deyip dururuz. Eski Mısır tanrıları sövmeyi beceremediklerinden, jetonu verir kurtulur. Halbuki sıkıysa S.S 12 No’lu Siirt Taşıyıcılar Kooperatifi başkanını uyandır aynı şekilde, bakalım ne olacak? (Aslında şahane bir slot oyunu teması olabilir bu, evet.) Siz de eski Mısır temalı slot oyunlarından keyif alıyorsunuz, biliyoruz. Eh, en azından diğerlerini rahat bırakın diye, sizler için en iyi ilk 5 Mısır tanrısını seçtik, en cömertleri bunlar!

Scrolls of Ra Slot Oyunu

scrolls-of-ra-isoftbet-slot-oyunu

iSoftBet firmasının hazırladığı bu Scrolls of Ra oyunu, bol adaleli Mısır tanrıları ve jeton dolu parşömenler içeriyor. Bol kaslı derken gayet ciddiyiz, artık piramitte nasıl bir spor kompleksi varsa, Ra epey çalışmışa benziyor! Wild sembolü aynı zamanda scatter sembolü yerine de geçiyor ve her çevrimde 5 adet bedava çevirme hakkı kazanma şansı sunuyor. Oyunda ayrıca iki adet bonus turu var ve ikisi de, size bir seferde 10.000 jeton kazanma şansı sağlıyor. Egzersiz yapan tanrılar, tozlu piramitler ve jeton dolu hazine sandıkları sizi bekliyor.

Secrets of Horus Slot Oyunu

secrets-of-horus-netent-slot-oyunu

Şahin kafalı tanrı olarak bilinen Horus’un bir sırrı var, ancak merak etmeyin hemen söylüyor. Zaten bu eski Mısır tanrılarının çenesi epey düşük oluyor! Hem sır dediğimiz de, nasıl bol miktarda kazanç elde edeceğiniz… Amaan, Horus’u beklemeye gerek yok, biz söylüyoruz: Kolu çevirin yeter! 5 çark ve 20 ödeme çizgisi olan Secrets of Horus oyunu NetEnt firmasından geliyor. Wild sembolü çok işlevli: İçinde bulunduğu kazanç sağlayan çevrimlerin çarpan oranını iki kat yükseltiyor ve 5 tanesi, 10.000 jeton kazandırıyor. Ayrıca 15 adet bedava çevirme hakkınız bulunuyor.

Egyptian Heroes Slot Oyunu

egyptian-heroes-netent-slot-oyunu

NetEnt firmasının hazırladığı Egyptian Heroes oyunu, “eceliniz olmaya geldim bre!” diye nara atan bir adet eski Mısır tanrısı, 5 çark, 20 ödeme çizgisi ve şahane bir Golden Bet sistemi içeriyor. Golden Bet sistemi oyuna özgü bir durum ve çevrim sırasında herhangi bir çark üzerinde 2 ila 5 kat arasında çarpan değeri elde etmenizi sağlıyor. Kabaca, her çevrimde bahsinizin 5 katını kazanma şansınız bulunuyor. Ayrıca wild sembolü 3 ve 4. Çarklar üzerinde ortaya çıkarsa, bütün çarkı dolduruyor. 20 adede kadar da bedava çevirme hakkı sunuyor. Açıkçası diğer oyunlardan ayrılan yanı, içinde sessiz sakin tanrılar yerine intikam yemini etmiş asabi bir tanrı bulundurması oluyor. Biz olsak, biz de bir yerden sonra patlardık hani.

Leprechaun Goes Egypt

leprechaun-goes-egypt-playn-go-slot-oyunu

Artık Play’n GO firmasındaki arkadaşların kafası nasıl güzelse, minik İrlanda cinlerini eski Mısır tanrıları ile arkadaş yapmaya çalışmışlar. 5 çark ve 20 ödeme çizgisi olan Leprechaun Goes Egypt oyunu, neşeli ve yeşil bir cücenin sevimli mumyalarla olan macerasını konu alıyor. (Evet, ne içtilerse biz de aynından istiyoruz.) Oyun bir seferde 3.000 jeton ödüyor ve 15 adet bedava çevirme hakkı ile x6 çarpan oranları sunuyor. Ancak asıl güzel olan tarafı, yeşil cücenin mumyalar tarafından parçalandığında çıkardığı ses ve… Öhm. Asıl güzel olan tarafı, bonus turunda size bahsinizin 500 katını kazanma şansı vermesi. Cüce müce ama iyi kazandırıyor!

Cleopatra’s Gold Slot Oyunu

cleopatras-gold-rtg-slot-oyunu

Koskoca Roma İmparatorluğunu cilveli bakışlarıyla deviren Cleopatra, bu kez size jeton dağıtıyor! Cazibesine kapılmayan yeter, kolu çevirmeye yoğunlaşmanız gerekiyor. Kola yoğunlaş, kola yoğunlaş… (Yoğunlaşamadı.) Real Time Gaming firmasının hazırladığı Cleopatra’s Gold oyun, 5 çark ve 20 ödeme çizgisi içeriyor. Ancak en güzeli, şahane bir de progresif jackpot sistemine sahip olması. Biz bu satırları yazarken, biriken tutar 6.185 jetondu, dikkatinizi kola verirseniz daha fazlasını da kazanmanız mümkün. Oyun ayrıca bir seferde 10.000 jeton kazanma fırsatı ve 15 adet bedava çevirme hakkı sunuyor. Eh, boşuna Cleopatra demiyorlar, bir farklılığı olsun.

Fikirlerini diğer oyuncularla paylaş
*e-posta adresiniz yayınlamayacaktır..
Bu makaleleri de beğenebilirsiniz

1. Kurulumu Belirtmek Tahtanın nasıl kurulacağını (2-5-3-5) hızlı ve güvenli bir şekilde öğrenin. Oyun yönündeki fark, masanın hangi tarafında oturduğunuzdur. Böylece parçaları ne kadar hızlı düzenleyebilirseniz, rakibinizde o kadar deneyimli

Mar 07 3dk oku Yorumlar(0)

Genel Tahta Oyunu Stratejisi Tavla becerilerinizi geliştirirken ve para oyunu sırasında farklı taktikleri test etmeye başladığınızda, genel planlı hedefiniz, rakiplerinizi tahtanın etrafında ve rakibinizden önce almanın bir yolunu bulmaktır. Bunu

Mar 06 5dk oku Yorumlar(0)